مهماندار خانم

مهماندار خانم شخصی است که در مراسم هایی مانند جشن، عروسی، تولد، پذیرایی مجالس، مجلس تحریم و ... کمک حال شما است. مهماندار خانم جهت پذیرایی بسیار منظم، بادقت، خوش سلیقه و بسیار آراسته است. اکنون اگر نیاز به مهماندار مراسم ، مهماندار خانم جهت پذیرایی ، خدمات پذیرایی مجالس و مهماندار جهت پذیرایی دارید درخواست خود را از طریق فرم، ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن نزدیک ترین، بهترین نیروی مورد نیاز شما را به محل مورد نظرتان بفرستند.

 

ویژگی های بارز یک مهماندار خانم

  • تمامی مهمانداران خانم دارای پوشش مناسب هستند.
  • با لحنی بسیار مناسب صحبت می کنند.
  • در امر مهمانداری بسیار با تجربه هستند.
  • مهماندار خانم آشپزی را به نحو احسنت بلد هستند.
  • مهماندار خانم در چیدمان وسایل بسیار خوش سلیقه عمل می کنند.
  • بسیار وقت شناس هستند و در کمترین زمان ممکن به محل درخواستی شما می آیند.

 

مهماندار خانم

 

با کمک گرفتن از مهماندار خانم ، مراسم را بدون نگرانی به اتمام برسانید

مهماندار خانم جهت پذیرایی آماده است تا در طول مراسم های جشن، عروسی، تولد، پذیرایی مجالس، مجلس ترحیم و ... از مهمانان شما پذیرایی کنند. شما می توانید از سلیقه مهماندار خانم برای چیدمان وسایل نیز استفاده کنید تا محیط را جذاب تر و با توجه به مهمانی خود بچینید. بهتر است مهماندار خانم در مجلس تردد بیش از حد نداشته باشد و فقط در مواقع لزوم  و یا هنگامی که مهمانان نیاز به کمک دارند؛ برای پذیرایی از مهمانان حاضر شود.


 

پذیرایی مجالس را به حرفه ای ها  بسپارید

خدمات پذیرایی مجالس آماده است تا کمک یار و کمک حال شما در مراسم هایتان باشد. با خدمات پذیرایی مجالس دیگر نگران رسیدگی به مهمان های خود نباشید و در طول مراسم با مهمان های خود خوش و بش کنید و از مجلس لذت ببرید. مهماندار پذیرایی کار خود را بلد است و زمانبندی مناسب برای پذیرایی دارد.

نحوه درخواست اعزام مهماندار خانم برای پذیرایی از مجالس هایتان

مهماندار خانم برای پذیرایی ، از “خدمت از ما” درخواست دهید. برای دریافت خدمات پذیرایی و درخواست اعزام مهماندار خانم برای پذیرایی کافیست درخواست خود را با عنوان " مهماندار خانم " یا " مهماندار خانم برای پذیرایی " ثبت کنید تا کارشناسان ما بهترین مهماندار خانم را با توجه به نیاز های شما انتخاب کرده و به محل مورد نظرتان اعزام کنند.

 

مهماندار خانم برای پذیرایی

 

چرا در مراسم هایمان به حضور یک مهماندار مجالس نیاز داریم؟

 در مجالس ها و مراسم های امروزی به چند مهماندار آموزش دیده نیاز است تا مراسم به خوبی و شایستگی برپا شود. مهماندار آموزش دیده با اصول پذیرایی و رفتار در مهمانی آشنایی کامل دارد و با حضورش  بسیار کارساز است. به عنوان مثال باید یک مهماندار خانم کنار درب ورودی بایستد، به مهمانان خوش آمد گوید و آن ها را به سمت محل برگزاری مجلس راهنمایی کند و مهماندار خانم دیگری کار پذیرایی را انجام دهد. 

 


اگر به مهماندار خانم نیاز دارید روی ما حساب کنید

پذیرایی از مهمانان خود در مجالس را به سامانه آنلاین “خدمت از ما“بسپارید. وظیفه ما اعزام مهماندار خانم آموزش دیده به مجالس، مراسم، همایش، مجلس ترحیم، میمانی و ... شما است. قابل ذکر است که  امکان ارسال مهماندار خانم به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. اگر پیش از مراسم نیاز به نظافت دارید، می توانید از سرویس نظافت منزل نیز استفاده کنید. مهمانداران خانم که توسط "خدمت از ما" ارسال می شوند برای تمامی مراسم از جمله سمینارها، مجالس، همایش ها، غرفه های نمایشگاهی و ... آموزش دیده اند و آماده همکاری با شما به صورت پاره وقت و تمام وقت می باشند.