ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان

 

برای تعمیر پکیج بوتان تماس بگیرید

تعمیر کار پکیج بوتان هستید؟

 

ارائه خدمات گرمایشی در تهران ، کرج ، شیراز ، اصفهان ☎️09303365110☎️

تعمیر پکیج بوتان و عیب یابی پکیج بوتان خدماتی‌اند که همواره مورد نیاز صاحبان پکیج دیواری بوتان یا آبگرمکن بوتان هستند. شاید در اولین برخورد با خطاهای پکیج بوتان خود بسیار دست پاچه شوید و نتوانید به نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان تماس بگیرید و بخواهید خودتان دست به کار شوید. طبق تجربه های زیادی که با مشتری های خود داشته ایم تماس با سرویسکار پکیج بوتان برای تعمیر پکیج دیواری برای آن ها بسیار به صرفه تر و سریع تر تمام شده است. بعضی از خدمات لازم برای عیب یابی پکیج بوتان و تعمیرات بوتان در زیر لیست شده‌اند که در ادامه هر یک را توضیح خواهیم داد.

✔️ هواگیری پکیج بوتان

✔️ سرویس پکیج بوتان

✔️ عیب یابی پکیج دیواری بوتان

✔️ تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان

 

چرا تعمیر پکیج بوتان با شرکت “مثلِ” ؟

✅ متخصصان ما تجربه کاری فراوان در زمینه تعمیر پکیج بوتان دارند.

✅ تعمیرکار پکیج بوتان در  شرکت ما  ، کلیه آموزش ها و دوره های تخصصی را در زمینه تعمیر پکیج گذرانده است.

✅ پس از تعیین تعمیرکار پکیج دیواری ، سرویسکار به سرعت خود را محل شما می رساند.

✅ سرویس دهی تعمیر تجهیزات گرمایشی در تمامی مناطق تهران و ایران انجام می شود.

✅ کلیه هزینه‌ها بر اساس تعرفه های اتحادیه تعمیرات پکیج دیواری اعلام می شود.

✅ در صورتی که حین تعمیرات بوتان به  تعویض قطعه نیاز باشد از قطعه های اصلی و ارجینال استفاده می شود.

 

رایج ترین معضلات در پکیج دیواری بوتان

عیب یابی پکیج بوتان

مانند هر آبگرمکن و پکیج دیواری ، پکیج بوتان نیز یک سری مشکلات و ایراداتی را پس از مدتی از کارکردش به همراه دارد. در صورتی که خللی در دستگاه رخ دهد ، به صورت کد نمایش داده می شود یا این که عملکرد دستگاه افت پیدا می کند. اختلال در عملکرد سنسور مدار گرمایش ، خرابی پرشر سوییچ هوا ، رسوب گرفتن مبدل ها ، قرمز شدن ، افت فشار پکیج بوتان ، روشن شدن چراغ قرمز پکیج بوتان از رایج ترین معضلات و مشکلاتی هستند که ممکن است برای همه پیش آید. در صورتی که به تعمیر پکیج بوتان و عیب یابی پکیج بوتان نیاز داشتید ، در اولین فرصت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

لیست خدمات تعمیر پکیج بوتان در مثله

هر یک از مدل های پکیج بوتان ، یک سری نکات ریز برای تعمیر و عیب یابی دارد که فقط یک سرویسکار پکیج بوتان ماهر و با تجربه که تسلط کافی بر روی تعمیرات بوتان دارد می تواند از عهده آن بر آید. سرویسکاران ما در مثله ، کلیه خدمات مربوط به عیب یابی انواع آبگرمکن دیواری بوتان را انجام می دهند مبمانند :

✔️ تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما

✔️ تعمیر پکیج بوتان bl220

 

تعمیر پکیج بوتان را از کجا شروع کنیم؟

 

تعمیر پکیج بوتان

پکیج دیواری بوتان مدل‌های مختلفی دارد پس تعمیرات بوتان و عیب یابی پکیج بوتان هم در مدل‌های مختلف متفاوت خواهد بود. پس اولین قدم تعیین مدل پکیج دیواری است. پس از تعیین مدل پکیج دیواری بوتان خود، می‌توانید به دنبال راهنمای تعمیر پکیج بوتان آن مدل بگردید.

برای پیدا کردن راهنمای تعمیر پکیج دیواری بوتان می‌توانید در اینترنت جست‌وجو کنید. مثلا:

 • تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما
 • راهنمای تعمیر پکیج بوتان calda venezian
 • تعمیر پکیج بوتان bl220
 • علت قرمز شدن چراغ پکیج بوتان اپتیما

یک پیشنهاد : با این که در اینترنت راهنمایی هایی در خصوص تعمیر و عیب یابی پکیج بوتان وجود دارد یا این که بتواند به دفترچه راهنمای پکیج بوتان مراجعه کنید و با توجه به کد خطاهای ظاهر شده علت را بررسی کنید اما هم زمان زیادی را از یک فرد عادی می گیرد هم این که ممکن است به سیستم آسیب های پجحدی برسد. پس در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با شماره مرکز تعمیرات بوتان که در بالا ذکر شده است

 

سرویسکار پکیج بوتان چگونه عیب یابی پکیج بوتان را انجام می‌دهد؟

سرویسکار پکیج بوتان در هر بار سرویس پکیج ، موظف است که به عیب یابی پکیج دیواری بوتان نیز بپردازد. اگر در عیب یابی آبگرمکن دیواری مشخص شود که پکیج شوفاژ دیواری شما مشکلی دارد و باید قطعه ای عوض شود، سرویسکار پکیج بوتان برای تعمیر آبگرمکن دیواری دست به کار می‌شود و اقدامات لازم برای رفع عیب پکیج بوتان را انجام می‌دهد. بعضی از این اقدامات تعمیرات بوتان به شرح زیرند:

 • بررسی محل نصب پکیج (به‌خصوص در اولین سرویس پکیج بوتان)
 • هواگیری پکیج بوتان
 • رسوب گیری پکیج دیواری
 • بررسی مشعل پکیج شوفاژ دیواری

 

آیا تعمیر پکیج بوتان را حتما به سرویسکار پکیج بوتان بسپاریم؟

تعمیر پکیج دیواری بوتان نیز مانند سایر برندهای پکیج دیواری اغلب کار ساده‌ای نیست زیرا نیاز به تخصص و ابزارهای مخصوص تعمیر پکیج  دارد. بنابراین اگر با انجام عیب یابی پکیج بوتان که مثلا در راهنمای تعمیر پکیج بوتان calda venezian آمده است، موفق به رفع عیب پکیج بوتان خود نشدید، با نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان تماس بگیرید  و از یک سرویسکار پکیج بوتان کمک بخواهید.

توجه داشته باشید که تعمیرپکیج دیواری بوتان به دست سرویسکار نابلد و غیرمتخصص نه تنها منجر به رفع عیب پکیج بوتان نمی‌شود بلکه احتمالا خرابی بیشتر را در پی خواهد داشت.

 

مراحل عیب یابی پکیج بوتان چیست؟

با توجه به راهنمای تعمیر پکیج بوتان calda venezian برای عیب یابی پکیج بوتان ، وقتی سیستم پکیج دیواری دچار مشکل جدی می‌شود و علت قرمز شدن چراغ پکیج بوتان را نمی‌دانیم باید دستگاه را ریست کنیم اما قبل از آن باید مراحل عیب یابی پکیج بوتان را به ترتیب انجام دهیم و برای رفع عیب پکیج بوتان تلاش کنیم. مراحل عیب یابی پکیج دیواری بوتان به این ترتیب است:

 1. ابتدا فشار آب مدار گرمایشی پکیج دیواری را بررسی می‌کنیم تا در محدوده مجاز باشد.
 2. اگر فشار کمتر از 1bar بود باید شیر پرکن پکیج دیواری را باز کنیم تا فشار به حد مجاز برسد. ( بین 1 تا 1.5 )
 3. اگر فشار آبگرمکن بوتان به حد مجاز رسید اما رفع عیب پکیج بوتان موفق نبود، پکیج شوفاژ دیواری را یک بار خاموش و راه اندازی مجدد کنید.
 4. در صورتی که با انجام اقدامات بالا تعمیر پکیج بوتان موفقیت‌آمیز نبود، حتما با نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان تماس بگیرید تا سرویسکار پکیج بوتان برای عیب یابی پکیج بوتان و انجام تعمیرات بوتان بیاید.

 

علت افت فشار پکیج بوتان

یکی از مواردی که مشتریان با ما در میان می گذارند ، افت فشا در پکیج بوتان است. در جواب آن ها باید بگوییم که : اگر به تازگی پکیج دیواری بوتان را خریداری کرده اید ، تغییرات فشار (افت و یا افزایش فشار) پکیج تا یکی دو  ماه اول طبیعی است. در غیر این صورت ، علت افت فشار پکیج دیواری شما به وجود ایرادی در دستگاه آبگرمکن دیواری مربوط می شود.

علل آن می تواند به خاطر خرابی شیرپرکن پکیج ، سوراخ بودن منبع انبساط و یا مبدل حرارتی ، وجود نشتی در لوله ها و سیستم پکیج و یا رادیاتور ها باشد. در صورتی که مانند این عزیزان با این مشکل رو به رو شدید برای عیب یابی پکیج بوتان خود ، با مرکز تعمیر پکیج بوتان ما تماس بگیرید.

 

هواگیری پکیج بوتان چگونه انجام می‌شود؟

هواگیری پکیج بوتان با توجه به مدل پکیج دیواری ممکن است به صورت دستی یا خودکار انجام شود.

در مدل‌های جدید آبگرمکن بوتان ، هواگیری پکیج بوتان به عنوان بخشی از عیب یابی پکیج بوتان به صورت اتوماتیک انجام می‌شود اما در مدل‌های قدیمی‌تر پکیج دیواری بوتان هواگیری پکیج به صورت دستی انجام می‌شود.

هواگیری پکیج بوتان به صورت دستی از طریق رادیاتور انجام می‌شود. هواگیری پکیج بوتان بسیار راحت است و لزومی ندارد که حتما به دست سرویسکار پکیج بوتان انجام شود. کافی است با آچار مخصوص هواگیری ، پیچ خروجی رادیاتور بوتان را باز کنید و ظرفی را زیر آن نگه دارید تا هوا و مقداری آب از رادیاتور خارج شود سپس پیچ را دوباره ببندید.

 

چه زمانی برای سرویس پکیج بوتان اقدام کنیم؟

سرویس پکیج بوتان می‌تواند کامل یا دوره‌ای باشد. در سرویس کامل عیب یابی پکیج بوتان به دقت انجام می‌شود و تمام قطعه‌ها کاملا بررسی می‌شوند. این نوع سرویس پکیج بوتان معمولا زمانی انجام می‌شود که نیاز به تعمیر پکیج بوتان باشد یا عیب یابی پکیج بوتان به مدت زیادی انجام نشده باشد.

سرویس پکیج بوتان دوره‌ای که معمولا هر چند ماه یک بار به دست سرویسکار پکیج بوتان صورت می‌گیرد بسیار ساده‌تر است. این سرویس با هدف عیب یابی پکیج دیواری بوتان و پیشگیری از نیاز به تعمیر پکیج بوتان انجام می‌شود و با این کار از هزینه تعمیر پکیج بوتان می‌کاهد.

 

بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان غرب تهران کجاست؟

نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان ما، با دارا بودن سال‌ها تجربه تعمیر پکیج بوتان و همکاری با مجرب‌ترین سرویسکار‌های متخصص پکیج بوتان بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان غرب تهران محسوب می‌شود.

برای دریافت خدمات تخصصی تنها کافی است با شماره زیر تماس بگیرید تا سرویسکار پکیج بوتان در اسرع وقت خود را به شما برساند.

 

دوس داری پکیج بشه مثلِ روز اولــش؟

تعمیرات

09303365110

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
با اپلیکیشن راحت تره!

دریافت اپلیکیشن
×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.