ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

سرویس موتورخانه

سرویس کار موتورخانه

به دنبال سرویس موتورخانه هستید؟

ارائه خدمات گرمایشی در تهران ، کرج ، شیراز ، اصفهان

سرویس موتورخانه

 

اگر در ساختمان خود از سیستم گرمایش مرکزی مانند موتورخانه استفاده می‌کنید شما نیاز به سرویس موتورخانه دارید. سرویس موتورخانه باید توسط یک سرویس کار موتورخانه صورت گیرد. سرویس موتورخانه را معمولا هم به صورت دوره ایی و هم به صورت سرویس کامل انجام می دهند.یک سرویس کار موتورخانه خدماتی مانند: عیب یابی موتورخانه ، تعمیر موتورخانه ، هواگیری موتورخانه و شوفاژ ، عایق موتورخانه ، تنظیم سیستم موتورخانه و… را برای شما انجام می دهد.از این به بعد می توانید تعمیر و نگهداری موتورخانه خود را در خدمات سرویس موتورخانه مثله انجام دهید.

 

سرویس کار موتورخانه

 

همانگونه که در بالا اشاره شد برای سرویس موتورخانه شما نیاز به یک سرویس کار موتورخانه دارید زیرا سرویس موتورخانه یک کار تخصصی می باشد و از آن جایی که هزینه راه اندازی یک موتورخانه زیاد می باشد انجام کار توسط یک سرویس کار موتورخانه ضرورت می یابد.

 

هر زمان که نیاز به یک سرویس کار موتورخانه داشتید می توانید به راحتی فقط بایک تماس با شرکت مثله درخواست خدمات خود را ثبت کنید.

 

سرویس موتورخانه

 

سرویس کار موتورخانه شرکت مثله

 

در این قسمت ویژگی های سرویس کار موتورخانه شرکت مثله را برای شما به صورت خلاصه می آوریم :

 • هزینه تعمیر و نگهداری موتورخانه برای افراد بسیار مهم می باشد به همین دلیل شرکت مثله مناسب ترین قیمت را برای خدمات تعمیراتی خود انتخاب کرده است.شما می توانید سرویس موتورخانه خود را در مثله با کمترین قیمت انجام دهید.

 

 • سرعت در انجام روند کار تعمیرات باید سریع باشد تا مشتری در کوتاه ترین زمان نیازش بر طرف شود.نیروهای سرویس کار موتورخانه شرکت مثله در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و سریعا اقدام به عیب یابی موتورخانه و تعمیر موتورخانه شوفاژ می کنند.

 

 • تعمیرکار موتورخانه باید تجربه زیادی در قسمت تعمیرات و عیب یابی موتورخانه داشته باشد تا بتواند سریع مشکل موتورخانه را متوجه شود و اقدام به تعمیر و یا سرویس موتورخانه نماید.متخصصان تعمیر موتورخانه شرکت مثله همگی با سابقه کاری زیاد و بسیار با تجربه در زمینه تعمیر و نگهداری شوفاژ می باشند.

 

 • استفاده کردن از قطعات با کیفیت برای جایگزین کردن با قطعه خراب یکی از دلایل مهم خوب کار کردن موتورخانه بعد از تعمیر و سرویس می باشد.اگر قطعه ای در موتورخانه محل سکونت شما نیاز به تعویض داشته باشد نیروهای سرویس موتورخانه شرکت مثله از با کیفیت ترین قطعات برای جایگزینی استفاده می کنند.

 

 • پس از اتمام خدمات باید حتما ارائه فاکتور به مشتری صورت گیرد تا مشتری از خدمات و هزینه خدمات مطلع شود.

 

انجام کار تعمیرات و سرویس موتورخانه باید با کمترین کثیفی و همچنین کمتری مزاحمت برای ساکنین ساختمان انجام شود.تمیز کار کردن و داشتن دقت در تمیز انجام شدن کار باید حتما توسط سرویس کار موتورخانه رعایت شود.

 

انجام تمامی خدمات سرویس موتورخانه به دست بهترین سرویس کار موتورخانه در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت فقط با یک تماس

 

سرویس کار موتورخانه

 

عیب یابی موتورخانه

 

داشتن یک موتورخانه که به خوبی کار کند و مصرف انرژی مناسبی داشته باشد فقط از یک طریق امکان پذیر می باشد و آن هم سرویس موتورخانه به صورت منظم می باشد به عنوان مثال چک کردن عایق لوله ها و یا تنظیم بودن درست مشعل موتورخانه از مواردی می باشد که می تواند در صورت عدم توجه باعث بالا رفتن مصرف انرژی شود.

 

تعمیر و نگهداری موتورخانه

 

 • نکات فنی و ایمنی که داخل دفترچه آمده است را حتما توجه نمایید.

 

 • از دستکاری و تنظیم کردن بی مورد خودداری کنید و اگر در تنظیم کردن موتورخانه تخصصی ندارید از یک نیروی متخصص درخواست کمک کنید.

 

 • تعمیر و سرویس موتورخانه باید حتما توسط فردی که صلاحیت انجام تعمیرات را دارد انجام شود و از دستکاری برای سرویس و تعمیر موتورخانه جداً خوداری کنید زیرا ممکن است خسارات زیادی به دلیل تعمیر اشتباه به موتورخانه وارد شود.

 

 • از موتورخانه بازدید کنید به خصوص در فصل هایی که موتورخانه بیشتر کار می کند.چک کردن آب منبع ، نبود نشتی درمنبع آب از این دست بازدید ها می باشند.

 

 • از عبور و مرور افراد به داخل اتاق موتورخانه جلوگیری کنید و برای ورود حتما به افرادی که وارد می شوند نکات ایمنی لازم را توضیح بدهید.

 

 • در داخل اتاق موتورخانه از قرار دادن وسایل و مواد اشتعال پذیر خودداری کنید و همچنین یک کپسول آتش نشانی نیز داخل اتاق موتورخانه قرار دهید.

 

سرویس موتورخانه

 

نگهداری موتورخانه

 

نگهداری موتورخانه کار کم هزینه ایی می باشد اگر شما به صورت منظم از درست کار کردن قطعات مطمئن شوید.در طول یک سال حداقل 2 مرتبه باید موتورخانه توسط فردی متخصص بازدید شود تا از درست کار کردن آن مطمئن شد. در ادامه متن سرویس موتورخانه به شما مواردی که باید همیشه به آن ها دقت داشته باشید در بازدید از موتورخانه ذکر میکنیم.

 

 • کنترل کردن پمپ آب و مشعل یکی از قسمت هایی می باشد که تاثیر زیادی در عملکرد بهتر موتورخانه دارد.

 

 • از دیگ موتورخانه نیز حتماً بازدید نمایید و از نبود نشتی و همچنین مناسب بودن حجم آب داخل منبع موتورخانه اطمینان حاصل کنید.

 

 • چک کردن دودکش و همچنین وجود تهویه مناسب از دیگر کارهای مهم و ضروری می باشد.

 

 • روغن کاری کردن پمپ آب را حتما انجام دهید زیرا پمپ آب موتورخانه در زمان روشن بودن به صورت دائم روشن می باشد بنابراین خوب و روان کار کردن پمپ موتورخانه مهم می باشد.

 

 • شیرهای آب موتورخانه باید شیر فلکه داشته باشند تا زمانی که موتورخانه خاموش می باشد باز شوند و آب جریان داشته باشد تا رسوبات آب در داخل لوله ها نماند.

 

 • در مخزن های دوجداره به دمای آب ورودی و آب خروجی بیشتر دقت کنید.

 

عایق بودن لوله ها و موتور خانه

 

 • عایق حرارتی بودن لوله های موتورخانه از موارد مهم و ضروری می باشد زیرا از مصرف بیش از حد انرژی جلوگیری می کند.

 

 • عایق کاری همیشه مورد توجه خود قرار دهید و اگر خرابی در قسمتی از عایق حرارتی می بینید سریعاً اقدام به رفع آن نمایید.

 

 • از مواردی که انرژی زیادی بخاطر عایق نبودن از دست می رود می توان به : دیگ ، بویلر ، لوله ها ، کلکتور آب گرم ، مبدل ها ، منابع ذخیره آب گرم و… اشاره کرد.

 

برای عایق کاری استاندارد اصولی و ماندگار کار خود را به متخصصان این کار بسپارید.شرکت مثله شرکتی متعهد و با تجربه در زمینه خدمات به مشتریان خود می باشد.

دوس داری موتورخانه بشه مثلِ روز اولــش؟

تعمیرات

09303365110

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button