ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

به دنبال تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران هستید؟

تعمیر، نصب و سرویس بخاری در تهران ، کرج ، شیراز ، اصفهان ، مشهد

☎️09303365110☎️

تعمیرکار پکیج

تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

 

در مواردی که نیاز به سرویس و تعمیر بخاری گازی است اکثر افراد به دنبال بهترین و نزدیک ترین تعمیرکار بخاری گازی برای رفع مشکل خود می گردند. شرکت مثله با ایجاد خدمات تعمیر بخاری شرق تهران در کوتاه ترین زمان بهترین تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران را به محل شما می فرستد. تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران به صورت تخصصی فقط در مثله.

 

درخواست تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران از خدمات تعمیر بخاری شرق تهران شرکت مثله فقط با یک تماس کوتاه

☎️09303365110☎️

 

برای عضویت در باشگاه مشتریان ویژه ایمیل خود را وارد کنید. در باشگاه مشتریان ویژه می توانید از تخفیف های ویژه که برای شما ارسال می شود آگاه شوید.

 

تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

 

تعمیر بخاری شرق تهران

 

شرکت مثله برای ارائه خدمات متمایز از سایر شرکت ها ویژگی ها و مزیت های خاصی برخوردار است که در ادامه به تعدادی از آن ها می پردازیم تا شما با تفاوت شرکت مثله با سایر شرکت ها آشنا شوید.

 

هزینه تعمیرات و سرویس بخاری 

👈 هر نوع خدمات در شرکت مثله با مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می شود و همیشه تمامی مشتریان از قیمت انجام کار رضایت داشته و بدون هیچ گونه نگرانی از قیمت کار خدمات مورد نیاز خود را ثبت می کنند.

👈 اگر شما برای درخواست خدمات از تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران شک دارید می توانید در شرکت مثله از میان تعدد زیادی استادکار خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

 

سریع رسیدن نیروی کار به محل

👈 پس از ثبت درخواست شما برای تعمیر بخاری شرق تهران همکاران ما سریعا به نزدیک ترین تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران به خانه شما اطلاع داده و تعمیرکار در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما می رسد.

 

تجربه در کار تعمیرات بخاری

👈 تجربه داشتن در کار تعمیر بخاری از ویژگی های اصلی و مهم نیروی تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران می باشد. شما با خیالی آسوده می توانید به خدماتی که یک تعمیر کار بخاری شرق تهران از شرکت مثله به شما ارئه می کند اعتماد کنید.

 

تمیزی در انجام تعمیرات

👈 تمیز انجام دادن خدمات و تعمیر بخاری شرق تهران از مهم ترین نکاتی است که تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران باید رعایت بکند.

👈 تمیز انجام دادن کار و همپنین تمیز بودن لباس تعمیرکاران مثله از مهم ترین ویژگی های این نیروها است.

 

ارائه فاکتور خدمات

یکی از دغدغه های مشتریان در زمان پایان کار دریافت فاکتور از تعمیرکار است. تمامی افراد تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران و سایر نقاط تهران در زمان پایان خدمات، فاکتور خدمات ارائه شده را به مشتری تحویل می دهند.

 

نکات تعمیر بخاری شرق تهران

 

هر بخاری در زمان نصب و قبل از نصب نیاز به یک سری بازدید ها و نکات ایمنی دارد تا در زمان استفاده بدون هیچ گونه مشکل و خطری به خوبی کار کند.

 به همین دلیل در متن تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید از درست بودن ایمنی بخاری خود اطمینان حاصل کنید.

 

تعمیر بخاری شرق تهران

 

باز بودن لوله بخاری

اولین و مهم ترین قسمت نصب بخاری باز بودن لوله بخاری است.

 

✅ یکی از روش های تست باز بودن لوله بخاری این می باشد که در دهانه لوله یک کبریت روشن را قرار داده اگر کبریت به سمت داخل لوله متمایل شد نشان از باز بودن لوله بخاری دارد ولی اگر به هر دلیل لوله بخاری بسته بود باید حتما قبل از نصب اقدام به باز کردن آن کرد.

✅ یکی دیگر از روش های چک کردن باز بودن لوله بخاری به وسیله چراغ قوه می باشد که البته در خانه هایی که سقف آنها بلند و یا دسترسی به لوله بخاری مشکل است از روش اول استفاده می شود.

 

چک کردن اتصالات گازی

اتصالات گازی یکی از شایع ترین محل های نشت گاز هست که با یک چک کردن ساده می توان از وقوع حادثه های ناگوار و سخت جلو گیری کرد. گاز گرفتگی و آتش سوزی یکی از مواردی می باشد که به دلیل نشتی گاز می تواند رخ دهد.

 

برای چک کردن محل اتصالات می توان از تر کیب آب و ریکا استفاده کرد.اگر در محلی نشتی باشد با ریختن مقداری آب و ریکا در محل نشتی حباب های کف به وجود می آیند.

✅ یکی دیگر از روش های رایج و سریع تر چک کردن اتصالات با دستگاه می باشد.این دستگاه در شرایط وجود نشتی گاز خارج شده از لوله را تشخیص می دهد.

 

استفاده از کپسول گاز

در مواقعی که گاز شهری قطع شده و ما نیاز به استفاده از سیستم گرمایشی داریم بهترین و کم هزینه ترین سیستم گرمایشی کپسول گاز می باشد. با استفاده از کپسول گاز و اتصال آن به بخاری می توانید خانه خود را گرم کنید.

پس از متصل کردن کپسول گاز به بخاری باید اتصالات چک شوند و پس از تایید درست بودن اتصالات بهتر است کپسول گاز را حدود یک متر از بخاری فاصله دهید.

یکی از نکات استفاده از کپسول گاز تبدیل  وسیله گاز سوز از گاز شهری و گاز کپسولی است.این تغییر به دلیل تفاوت در فشار گاز است.برای تبدیل کردن وسیله گاز سوزی مانند بخاری می توانید از نیروی کار کمک بگیرید.

 

نیروی های تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران در هر زمانی آماده خدمت رسانی به شما هستند

برای درخواست خدمات تعمیر بخاری شرق تهران با شماره زیر تماس بگیرید

☎️09303365110☎️

 

هوای مورد نیاز برای کار کردن بخاری

هر وسیله گاز سوزی در زمان کار نیاز به اکسیژن دارد. اگر از بخاری گازی در خانه خود استفاده می کنید باید حتما محلی را برای خروج و ورود هوا در نظر بگیرید.

شما با رعایت نکات ایمنی ساده بسیار راحت می توانید از بخاری برای گرمایش خانه خود استفاده کنید.

 

قطر لوله بخاری

اندازه قطر لوله بخاری باید به اندازه لوله خروجی بخاری باشد.همچنین در زمان لوله کشی بهتر است خم های لوله کمتر و لوله کوتاه تر باشد.

 

تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران

 

نکات ایمنی هنگام استفاده از بخاری روشن

 

فاصله از دیوار باید رعایت شود

این نکته مهمی است که معمولا توسط خود تعمیرکاربخاری گازی شرق تهران به مشتریان گفته می شود. فاصله استاندارد از دیوار باعث می شود که از آسیب رسیدن به دیوار جلوگیری شود همچنین هوای مورد نیاز بخاری نیز به راحتی تامین شود.

 

استفاده از کلاهک

در انتهای خروجی دودکش باید از کلاهک ها مخصوص استفده شود.این کلاهک ها با قیمت مناسب در بازار در دسترس هستند.

 

محل گذاشتن بخاری باید تراز باشد تا بخاری در زمان کارکرد دچار مشکل نشود. از مشکلاتی که در صورت تراز نبودن بخاری به وجود می آید می توان به نرسیدن گاز به صورت یکسان به همه نقاط مشعل گاز بخاری اشاره کرد.

 

برای تعمیر بخاری گازی تهران ، تعمیر بخاری آبسال و … با شرکت مثله تماس بگیرید

تعمیرکار بخاری گازی شرق تهران در هر زمانی آماده خدمت رسانی به شما

☎️09303365110☎️

 

دوس داری بخاری گازی بشه مثلِ روز اولــش؟

تعمیرات

09303365110

5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *